پلکس احیای مو 

  • نام محصول: واندر پلکس JR کاربرد: احیا و مراقبت موهای آسیب دیده محافظت در برابر رنگ و دکلرهمهمترین ویژگی ها:احیا و ترمیم فوق العاده عمیق و قوی مو محافظت در مقابل رنگ و دکلرهرنگ: سفید

    1,050,000 تومان موجود
    4 نقد(ها)
    بیشتر
    موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف

امروزه در سراسر دنیا شاهد تولید ابزار و لوازم آرایشی مخصوص برای موی سر هستیم، اما از طرفی بیشتر خانم ها و حتی آقایان، موهای خود را در معرض مواد شیمیایی گوناگون قرار می دهند. توجه داشته باشید که این دست از مواد به مرور زمان به موهای شما آسیب وارد می کنند و پیامدهای ناخوشایندی را نیز به بار می آورند؛ اما نکته ای که در رابطه با این موضوع وجود دارد،...

امروزه در سراسر دنیا شاهد تولید ابزار و لوازم آرایشی مخصوص برای موی سر هستیم، اما از طرفی بیشتر خانم ها و حتی آقایان، موهای خود را در معرض مواد شیمیایی گوناگون قرار می دهند. توجه داشته باشید که این دست از مواد به مرور زمان به موهای شما آسیب وارد می کنند و پیامدهای ناخوشایندی را نیز به بار می آورند؛ اما نکته ای که در رابطه با این موضوع وجود دارد، راه های گوناگون درمانی است. پلکس تراپی مو یکی از راه های درمانی محسوب می شود که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.


پلکس تراپی مو چیست؟

آسیب دیدن مو یکی از مشکلات شایع به حساب می آید که امکان دارد برای همه ی ما در اثر عواملی چون دکلره، رنگ، براشینگ یا سشوار با حرارت بالا پیش بیاید. موضوعی که می تواند برای همه بسیار ناخوشایند باشد. سوالی که اینجا مطرح می شود، این است که آیا راهی برای برطرف کردن این موضوع وجود دارد یا خیر؟ جواب سوال بله است، امروزه شیوه هایی گوناگونی وجود دارند که به رفع این مشکل کمک می کنند. پلکس تراپی یکی از شیوه های موثر برای حل کردن مشکلات مو به حساب می آید که با انجام دادن آن می توانید قدرت، ساختار و یکدستی موی خود را دوباره احیا کنید. در ادامه ی متن تصمیم داریم اطلاعاتی از پلکس تراپی را در اختیارتان بگذاریم تا اگر چنین مشکلی برای شما پیش آمد، بدانید که باید اقدام به چه کاری کنید.

قبل و بعد اولاپلکس


کاربرد اولاپلکس در رنگ مو

اگر تصمیم دارید که موی خود را رنگ، دکلره یا هایلایت کنید، ما به شما پیش از هرچیزی پلکس مو را توصیه می کنیم،(پلکس مو چیست؟) پلکس های مو در واقع موادی تقویتی و قوی برای ترمیم به حساب می آیند که موی شما را به خوبی برای تغییرات بدون آسیب، آماده می کنند. اولاپلکس به عنوان یکی از پلکس های مو شناخته می شود که در سالن های زیبایی برای ترمیم موهای آسیب دیده از آن استفاده می کنند.

شاید شما پیش خود فکر کنید که این موضوع حقیقت ندارد و اولاپلکس نیز همانند ابزار و لوازم آرایشی دیگر بی فایده است. اگر اینگونه فکر می کنید، باید گفت که این محصول به عنوان یک ماده معجزه گر شناخته می شود و تا کنون توانسته رضایت افراد را به خوبی جلب کند. اولاپلکس تراپی مو یک محصول آمریکایی به حساب می آید که در ساخت آن دکتر اریک بریسلی و دکتر کریگ هوگر که دو تن از دکترای بزرگ آمریکا هستند، همکاری داشتند. ماده ی اولاپلکس که سازه ی این دو دکتر محسوب می شود، فاقد مواد مضری چون فتالات، سولفات، سیلیکون و DEA است. این موضوع می تواند برای بسیاری از افراد که به موهای خود توجه دارند، حائز اهمیت باشد و اولاپلکس را یک ماده ی مناسب در نظر بگیرند.
توجه داشته باشید که اولاپلکس همانند یک ریموور، کراتین یا دکلره نیست، این محصول از فرمولاسیون مخصوصی برخوردار است و در میان انواع پلکس مو ، محبوبیت بیشتری دارد. اگر پیوندهای دی سولفیدی موی شما آسیب دیده، تعلل جایز نیست و باید اقدامات لازم را برای پلکس تراپي انجام دهید، مطمئن باشید که نتیجه ی لازم را می گیرید.


از اولاپلکس در چه زمینه هایی استفاده می شود؟

بدون شک تا به الان متوجه کاربرد اصلی اولاپلکس شده اید، این ماده که به صورت مستقیم در پلکس تراپی مورد استفاده قرار می گیرد، به ترمیم موی شما کمک می کند. موضوعی که وجود دارد، این است که کاربرد اولاپلکس تنها به ترمیم محدود نمی شود و امروزه شاهد استفاده از آن در موقعیت هایی چون رنگ و دکلره کردن مو نیز هستیم. دلیل این موضوع را می توان اینگونه بیان کرد که استفاده از آن در ترکیب با رنگ و پودر دکلره باعث براقی مو و آسیب نرسیدن به آن می شود.

اولاپلکس


اولاپلکس تراپی چیست و آیا واقعا موثر است؟

همانطور که گفته شد، اولاپلکس تراپی، همان پلکس تراپی به حساب می آید که با استفاده از انواع پلکس مو مانند اولاپلکس، ترمیم موی آسیب دیده از رنگ، دکلره و براشینگ صورت می گیرد. پلکس احیای مو در چند وقت اخیر، سر و صدای بسیاری به پا کرده و افراد گوناگونی را می بینیم که برای پلکس احیای مو به سالن های زیبایی مراجعه می کنند؛ اما شاید هنوز برای شما این سوال وجود داشته باشد که آیا واقعا این شیوه جواب می دهد؟
تا کنون بررسی های بسیاری در رابطه با پلکس تراپی انجام شده، همچنین افرادی که به این کار پرداخته اند، می گویند پلکسی مو یک معجزه است و با استفاده از این شیوه توانسته اند موهای خود را در مدت زمان کوتاه همانند اول کنند. بدون شک باور چنین چیزی برای همه سخت خواهد بود، اما آیا می شود که شواهد را نادیده گرفت؟


فواید اولاپلکس برای مو

با انجام اولاپلکس به درمان موهای آسیب دیده خود کمک خواهید کرد و در نتیجه موهای سالم تر و قوی تری خواهید داشت. با انجام اولاپلکس مقاومت موی شما نسبت به رنگ و دکلره افزایش پیدا می کند و حتی با قوی ترین رنگ ها امکان آسیب وجود ندارد و می توانید با خیال راحت اقدام به رنگ کردن موی خود کنید. از آنجایی که موی شما قوی تر می شود و نرمی و لطافت آن نیز افزایش پیدا می کند، براقیت موهای تان نیز برمی گردد.

اما گاهی استفاده از این محصول فایده ای برای شما نخواهد داشت و تنها باعث هدر دادن وقت و هزینه شما می شود. اگر تا به حال موی خود را رنگ نکرده اید و موهای آسیب دیده ندارید و تنها برای صاف شدن  و لطافت می خواهید از پلکسی تراپی مو استفاده کنید ما به شما توصیه می کنیم راه دیگری برای نرمی و لطافت موی خود انتخاب کنید .

تفاوت مو با اولاپلکس و بدون آن

پلکس تراپی برای چه جنس مویی مناسب است؟

همانطور که گفته شد، موی بسیاری از افراد به دلیل استفاده از رنگ، کراتین و براشینگ آسیب دیده است، این افراد می توانند با استفاده از پلکس احیای مو، مشکل خود را به راحتی حل کنند؛ اما توجه داشته باشید که گاهی اوقات پلکس تراپی برای موهایی که بسیار آسیب دیده، مناسب نخواهد بود و حتی امکان دارد که برای مو ضرر نیز داشته باشد، از همین جهت توصیه می کنیم که قبل از تصمیم به پلکس تراپی، با آرایشگر خود مشورت کنید و مطمئن شوید که پلکس احیای مو می تواند روش کارسازی برای احیای موهای شما به حساب بیاید.

اما گاهی اوقات پیش می آید که موهای افراد بدون آنکه از رنگ، دکلره یا براشینگ استفاده کنند، آسیب می بینند. این افراد بدون شک موهای خشک و شکننده ای دارند که این موضوع می تواند به آسیب رساندن به مو منجر شود. هدف از مطرح کردن این موضوع، این است که شما بدانید پلکس تراپی تنها مختص به موهای آسیب دیده از رنگ و دکلره نیست و اگر موهای شما به هر دلیل دیگری آسیب دیده، می توانید برای اولاپلکس تراپی اقدام کنید.


معرفی شماره های اولاپلکس و بررسی کاربرد هر یک از آن ها

اولاپلکس که در پلکس تراپی از آن استفاده می شود، در 5 شماره تا به حال وارد بازار شده که هر یک از آن ها با توجه به ویژگی مو انتخاب می شوند. از همین جهت تصمیم داریم شما را با 5 شماره اولاپلکس آشنا کنیم تا اگر تصمیم به خرید آن داشتید، بدانید که کدام یک برای موی شما مناسب تر است.

اولاپلکس شماره N1

اگر تصمیم به استفاده از اولاپلکس با پودر دکلره دارید، باید اولاپلکس N1 را خریداری کنید. استفاده از این شماره اولاپلکس به تقویت مو در هنگام دکلره کمک می کند. توجه داشته باشید که این شماره باید در محیط آرایشگاه و توسط یک فرد ماهر استفاده شود تا آسیبی به موی شما وارد نشود.

اولاپلکس شماره N2

گاهی اوقات پس از انجام رنگ و دکلره، مو خشک و آسیب پذیر می شود، بنابراین توصیه می کنیم پس از آنکه رنگ و دکلره را از موی خود شستید از اولاپلکس شماره 2 استفاده کنید. این ماده باید به صورت ماسک به مدت 20 دقیقه بر روی موهای شما بماند تا نتیجه ی مناسبی از آن دریافت کنید.

اولاپلکس شماره N3

اولاپلکس تراپی در منزل با شماره 3 انجام می شود. اگر تصمیم دارید موهای خود را در منزل و به صورت دوره ای درمان کنید، به شما خرید پلکس مو را پیشنهاد می دهیم. شیوه ی استفاده از اولاپلکس شماره 3 به این صورت است که باید آن را پیش از شامپو و نرم کننده، به مدت 10 تا 30 دقیقه بر روی موهای خود بمالید و سپس با شامپو، موی خود را بشویید.

اولاپلکس شماره N4

اگر به دنبال یک شامپو تقویت کننده مو هستید، اولاپلکس شماره 4 یک انتخاب مناسب برای شما خواهد بود. استفاده از این شامپو علاوه بر آنکه موهای شما را از حالت خشک خارج می کند، برای تقویت ساقه های مو نیز مناسب است و می تواند در یک مدت زمان کوتاه، موهای شما را ترمیم کند.

اولاپلکس شماره N5

شماره 5 که آخرین شماره از اولاپلکس به حساب می آید، یک نرم کننده و تقویت کننده مو محسوب می شود که از آن برای آبرسانی مو استفاده می کنند. زمانی که از این شامپو استفاده کردید، بهتر است اجازه دهید 3 تا 5 دقیقه بر روی ساقه های مو شما بماند و سپس موی خود را آب بکشید.
بنابراین با توجه به آنچه گفته شد، توصیه می کنیم در زمان رنگ و دکلره از آرایشگر خود بخواهید که به رنگ و پودر دکلره، اولاپلکس اضافه کند تا آسیب کمتری به موی شما وارد شود. همچنین برای مراقبت کامل، پلکس تراپی مو در منزل را به طور منظم انجام دهید تا موهای زیبا و براق داشته باشید.

محصولات اولاپلکس


قیمت مواد پلکس تراپی مو

همانطور که در متن اشاره شد، مواد پلکس احیای مو از خارج کشور وارد می شوند و امروزه با توجه به نوساناتی که برای دلار وجود دارد، نمی توانیم قیمت ثابتی را بیان کنیم. برای مثال تا ماه قبل می توانستید پلکس تراپی را با قیمت و هزینه ی مناسب تری نسبت به الان انجام دهید، اما اکنون باید هزینه ی بیشتری را برای این کار بپردازید؛ بنابراین بهتر است زمانی که تصمیم به پلکس تراپی گرفتید، از سالن و آرایشگاه مورد نظر خود در رابطه با این موضوع، سوال کنید و از قیمت پلکس مو به طور دقیق مطلع شوید.


نمایندگی محصولات اولاپلکس تراپی در تهران

با توجه به آنکه اولاپلکس در کشور آمریکا به تولید می رسد و یک محصول خارجی محسوب می شود، باید در هنگام خرید آن بسیار دقت کنید تا محصول اورجینال و با کیفیتی در اختیارتان قرار بگیرد. توصیه ی ما به شما تهیه این محصول از نمایندگی محصولات اولاپلکس تراپی است. شرکت وولند یک انتخاب مناسب برای خرید این محصول به حساب می آید. شما می توانید با مراجعه به سایت شرکت وولند، محصول مورد نظر خود را به راحتی سفارش و درب منزل تحویل بگیرید.