پلکس احیای مو 

  •  نام محصول: واندر پلکس JR کاربرد: احیا و مراقبت موهای آسیب دیده محافظت در برابر رنگ و دکلره       مهمترین ویژگی ها:- احیا و ترمیم فوق العاده عمیق و قوی مو- محافظت در مقابل رنگ و دکلره رنگ: سفید

    1,050,000 تومان موجود
    1 نقد(ها)
    بیشتر
    موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف

امروزه در سراسر دنیا شاهد تولید ابزار و لوازم آرایشی مخصوص برای موی سر هستیم، اما از طرفی بیشتر خانم‌ها و حتی آقایان، موهای خود را در معرض مواد شیمیایی گوناگون قرار می‌دهند. توجه داشته باشید که این دست از مواد به‌مرور زمان به موهای شما آسیب وارد می‌کنند و پیامدهای ناخوشایندی را نیز به بار می‌آورند؛ اما نکته‌ای که در رابطه با این موضوع وجود دارد،...

امروزه در سراسر دنیا شاهد تولید ابزار و لوازم آرایشی مخصوص برای موی سر هستیم، اما از طرفی بیشتر خانم‌ها و حتی آقایان، موهای خود را در معرض مواد شیمیایی گوناگون قرار می‌دهند. توجه داشته باشید که این دست از مواد به‌مرور زمان به موهای شما آسیب وارد می‌کنند و پیامدهای ناخوشایندی را نیز به بار می‌آورند؛ اما نکته‌ای که در رابطه با این موضوع وجود دارد، راه‌های گوناگون درمانی است. پلکس تراپی مو یکی از راه‌های درمانی محسوب می‌شود که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

پلکس تراپی مو چیست؟

آسیب دیدن مو یکی از مشکلات شایع به‌حساب می‌آید که امکان دارد برای همه‌ی ما در اثر عواملی چون دکلره، رنگ، براشینگ یا سشوار با حرارت بالا پیش بیاید. موضوعی که می‌تواند برای همه بسیار ناخوشایند باشد. سوالی که اینجا مطرح می‌شود، این است که آیا راهی برای برطرف کردن این موضوع وجود دارد یا خیر؟ جواب سوال بله است، امروزه شیوه‌هایی گوناگونی وجود دارند که به رفع این مشکل کمک می‌کنند. پلکس تراپی یکی از شیوه‌های موثر برای حل کردن این موضوع به‌حساب می‌آید که با انجام دادن آن می‌توانید قدرت، ساختار و یکدستی موی خود را دوباره احیا کنید. در ادامه‌ی متن تصمیم داریم اطلاعاتی از پلکس تراپی را در اختیارتان بگذاریم تا اگر چنین مشکلی برای شما پیش آمد، بدانید که باید اقدام به چه‌کاری کنید.


اگر تصمیم دارید که موی خود را رنگ، دکلره یا هایلایت کنید، ما به شما پیش از هرچیزی پلکس مو را توصیه می‌کنیم، پلکس های مو در واقع موادی تقویتی و قوی برای ترمیم به‌حساب می‌آیند که موی شما را به‌خوبی برای تغییرات بدون آسیب، آماده می‌کنند. اولاپلکس به‌عنوان یکی از پلکس های مو شناخته می‌شود که در سالن‌های زیبایی برای ترمیم موهای آسیب دیده از آن استفاده می‌کنند.


شاید شما پیش خود فکر کنید که این موضوع حقیقت ندارد و اولاپلکس نیز همانند ابزار و لوازم آرایشی دیگر بی فایده است. اگر اینگونه فکر می‌کنید، باید گفت که این محصول به عنوان یک ماده معجزه گر شناخته می‌شود و تا کنون توانسته رضایت افراد را به خوبی جلب کند. اولاپلکس یک محصول آمریکایی به‌حساب می‌آید که در ساخت آن دکتر اریک بریسلی و دکتر کریگ هوگر که دو تن از دکترای بزرگ آمریکا هستند، همکاری داشتند. ماده‌ی اولاپلکس که سازه‌ی این دو دکتر محسوب می‌شود، فاقد مواد مضری چون فتالات، سولفات، سیلیکون و DEA است. این موضوع می‌تواند برای بسیاری از افراد که به موهای خود توجه دارند، حائز اهمیت باشد و اولاپلکس را یک ماده‌ی مناسب در نظر بگیرند.
توجه داشته باشید که اولاپلکس همانند یک ریموور، کراتین یا دکلره نیست، این محصول از فرمولاسیون مخصوصی برخوردار است و در میان انواع پلکس مو، محبوبیت بیشتری دارد. اگر پیوندهای دی سولفیدی موی شما آسیب دیده، تعلل جایز نیست و باید اقدامات لازم را برای پلکس تراپی را انجام دهید، مطمئن باشید که نتیجه‌ی لازم را می‌گیرید.

از اولاپلکس در چه زمینه‌هایی استفاده می‌شود؟

بدون شک تا به الان متوجه کاربرد اصلی اولاپلکس شده اید، این ماده که به صورت مستقیم در پلکس تراپی مورد استفاده قرار می‌گیرد، به ترمیم موی شما کمک می‌کند. موضوعی که وجود دارد، این است که کاربرد اولاپلکس تنها به ترمیم محدود نمی‌شود و امروزه شاهد استفاده از آن در موقعیت‌هایی چون رنگ و دکلره کردن مو نیز هستیم. دلیل این موضوع را می‌توان اینگونه بیان کرد که استفاده از آن در ترکیب با رنگ و پودر دکلره باعث براقی مو و آسیب نرسیدن به آن می‌شود.

اولاپلکس تراپی چیست و آیا واقعا موثر است؟

همانطور که گفته شد، اولاپلکس تراپی، همان پلکس تراپی به‌حساب می‌آید که با استفاده از انواع پلکس مو مانند اولاپلکس، ترمیم موی آسیب دیده از رنگ، دکلره و براشینگ صورت می‌گیرد. پلکس احیای مو در چند وقت اخیر، سر و صدای بسیاری به پا کرده و افراد گوناگونی را می‌بینیم که برای پلکس احیای مو به سالن‌های زیبایی مراجعه می‌کنند؛ اما شاید هنوز برای شما این سوال وجود داشته باشد که آیا واقعا این شیوه جواب می‌دهد؟
تا کنون بررسی‌های بسیاری در رابطه با پلکس تراپی انجام‌شده، همچنین افرادی که به این کار پرداخته‌اند، می‌گویند پلکس مو یک معجزه است و با استفاده از این شیوه توانسته‌اند موهای خود را در مدت زمان کوتاه همانند اول کنند. بدون شک باور چنین چیزی برای همه سخت خواهد بود، اما آیا می‌شود که شواهد را نادیده گرفت؟

پلکس تراپی برای چه جنس مویی مناسب است؟

همانطور که گفته شد، موی بسیاری از افراد به دلیل استفاده از رنگ، کراتین و براشینگ آسیب دیده است، این افراد می‌توانند با استفاده از پلکس احیای مو، مشکل خود را به راحتی حل کنند؛ اما توجه داشته باشید که گاهی اوقات پلکس تراپی برای موهایی که بسیار آسیب دیده، مناسب نخواهد بود و حتی امکان دارد که برای مو ضرر نیز داشته باشد، از همین جهت توصیه می‌کنیم که قبل از تصمیم به پلکس تراپی، با آرایشگر خود مشورت کنید و مطمئن شوید که پلکس احیای مو می‌تواند روش کارسازی برای احیای موهای شما به‌حساب بیاید.


اما گاهی اوقات پیش می‌آید که موهای افراد بدون آنکه از رنگ، دکلره یا براشینگ استفاده کنند، آسیب می‌بینند. این افراد بدون شک موهای خشک و شکننده‌ای دارند که این موضوع می‌تواند به آسیب رساندن به مو منجر شود. هدف از مطرح کردن این موضوع، این است که شما بدانید پلکس تراپی تنها مختص به موهای آسیب ‌دیده از رنگ و دکلره نیست و اگر موهای شما به هر دلیل دیگری آسیب دیده، می‌توانید برای اولاپلکس تراپی اقدام کنید.

معرفی شماره‌های اولاپلکس و بررسی کاربرد هر یک از آن‌ها

اولاپلکس که در پلکس تراپی از آن استفاده می‌شود، در 5 شماره تا به حال وارد بازار شده که هر یک از آن‌ها با توجه به ویژگی مو انتخاب می‌شوند. از همین جهت تصمیم داریم شما را با 5 شماره اولاپلکس آشنا کنیم تا اگر تصمیم به خرید آن داشتید، بدانید که کدام یک برای موی شما مناسب‌تر است.

اولاپلکس شماره N1

اگر تصمیم به استفاده از اولاپلکس با پودر دکلره دارید، باید اولاپلکس N1 را خریداری کنید. استفاده از این شماره اولاپلکس به تقویت مو در هنگام دکلره کمک می‌کند. توجه داشته باشید که این شماره باید در محیط آرایشگاه و توسط یک فرد ماهر استفاده شود تا آسیبی به موی شما وارد نشود.

اولاپلکس شماره N2

گاهی اوقات پس از انجام رنگ و دکلره، مو خشک و آسیب پذیر می‌شود، بنابراین توصیه می‌کنیم پس از آنکه رنگ و دکلره را از موی خود شستید از اولاپلکس شماره 2 استفاده کنید. این ماده باید به صورت ماسک به مدت 20 دقیقه بر روی موهای شما بماند تا نتیجه‌ی مناسبی از آن دریافت کنید.

اولاپلکس شماره N3

اولاپلکس شماره 3 یک درمان خانگی به‌حساب می‌آید. اگر تصمیم دارید موهای خود را در منزل و به صورت دوره ای درمان کنید، به شما خرید پلکس مو را پیشنهاد می‌دهیم. شیوه‌ی استفاده از اولاپلکس شماره 3 به این صورت است که باید آن را پیش از شامپو و نرم کننده، به مدت 10 تا 30 دقیقه بر روی موهای خود بمالید و سپس با شامپو، موی خود را بشویید.

اولاپلکس شماره N4

اگر به دنبال یک شامپو تقویت کننده مو هستید، اولاپلکس شماره 4 یک انتخاب مناسب برای شما خواهد بود. استفاده از این شامپو علاوه بر آنکه موهای شما را از حالت خشک خارج می‌کند، برای تقویت ساقه‌های مو نیز مناسب است و می‌تواند در یک مدت زمان کوتاه، موهای شما را ترمیم کند.

اولاپلکس شماره N5

شماره 5 که آخرین شماره از اولاپلکس به‌حساب می‌آید، یک نرم کننده و تقویت کننده مو محسوب می‌شود که از آن برای آبرسانی مو استفاده می‌کنند. زمانی که از این شامپو استفاده کردید، بهتر است اجازه دهید 3 تا 5 دقیقه بر روی ساقه‌های مو شما بماند و سپس موی خود را آب بکشید.
بنابراین با توجه به آنچه گفته شد، توصیه می‌کنیم در زمان رنگ و دکلره از آرایشگر خود بخواهید که به رنگ و پودر دکلره، اولاپلکس اضافه کند تا آسیب کمتری به موی شما وارد شود. همچنین برای مراقبت کامل، در منزل نیز از اولاپلکس های مناسب استفاده کنید تا موهای زیبا و براق داشته باشید.

قیمت پلکس تراپی

همانطور که در متن اشاره شد، مواد پلکس احیای مو از خارج کشور وارد می‌شوند و امروزه با توجه به نوساناتی که برای دلار وجود دارد، نمی‌توانیم قیمت ثابتی را بیان کنیم. برای مثال تا ماه قبل می‌توانستید پلکس تراپی را با قیمت و هزینه‌ی مناسب تری نسبت به الان انجام دهید، اما اکنون باید هزینه‌ی بیشتری را برای این کار بپردازید؛ بنابراین بهتر است زمانی که تصمیم به پلکس تراپی گرفتید، از سالن و آرایشگاه مورد نظر خود در رابطه با این موضوع، سوال کنید و از قیمت آن به طور دقیق مطلع شوید.

نمایندگی محصولات اولاپلکس تراپی در تهران

با توجه به آنکه اولاپلکس در کشور آمریکا به تولید می رسد و یک محصول خارجی محسوب می‌شود، باید در هنگام خرید آن بسیار دقت کنید تا محصول اورجینال و با کیفیتی در اختیارتان قرار بگیرد. توصیه‌ی ما به شما تهیه این محصول از نمایندگی محصولات اولاپلکس تراپی است. شرکت وولند یک انتخاب مناسب برای خرید این محصول به‌حساب می‌آید. شما می‌توانید با مراجعه به سایت شرکت وولند، محصول مورد نظر خود را به راحتی سفارش و درب منزل تحویل بگیرید.