اطلاعات نمایندگان معتبر

تنها دفتر نمایندگی “فروشگاه اینترنتی وولند” واقع در شهر تهران می باشد، شایان ذکر است این مجموعه فروشگاهی هیچگونه نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش دیگری در هیچ یک از شهرهای کشور عزیزمان ایران ندارد. مدیریت فروش و ارسال کلیه محصولات این فروشگاه اینترنتی از طریق دفتر مرکزی این مجموعه در شهر تهران انجام می پذیرد. خواهشمند است، در صورت مشاهده هر گونه تخلف و آگاهی از فعالیت نمایندگان جعلی و مواردی از این قبیل، مراتب را جهت انجام پیگرد قانونی به مدیریت این مجموعه فروشگاهی به شماره تماس 09395137775 اطلاع دهید.

این مجموعه تنها درگاه واردات و فروش قانونی و رسمی محصولات برند Jeff Reiisi در کشور ایران بوده و با هیچ گونه از شرکت های پخش یا گالری های فروش لوازم و ابزار فروشگاهی همکاری ندارد و در هیچ یک از شهر های کشور عزیزمان نمایندگی یا نماینده فروش حضوری ندارد، لذا مبادرت به هرگونه توزیع و فروش هرگونه محصول با این نام تجاری جرم تلقی و با افراد متقلب برخورد قضایی خواهد شد. همچنین این مجموعه فروشگاهی و کمپانی Jeff Reiisi هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال فروش های خارج از چار چوب این سیستم فروش ندارد.

در حال حاضر خدمات “فروشگاه اینترنتی وولند” قابل ارائه در تمامی نقاط و شهرهای ایران می باشد و ارسال محصولات از طریق ارسال پستی یا از طریق تیپاکس انجام می پذیرد. مشتریان می توانند جهت خرید از “فروشگاه اینترنتی وولند” به تنها صفحه رسمی این فروشگاه به آدرس www.wow-land.com مراجعه و محصول مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهند.