نحوه مرجوعی کالا

ضمانت 7 روزه بازگشت محصول

خریدار می تواند هر یک از محصولات این فروشگاه اینترنتی را در صورت مغایرت با توضیحات، تصاویر و یا مخدوش بودن جعبه آن ظرف مدت ۷ روز از زمان ثبت سفارش در این فروشگاه عودت یا تعویض نماید.
جهت بازگشت کالا مشتری موظف است با واحد امور مشتریان تماس حاصل نموده و از هرگونه اقدام یکجانبه جهت ارسال محصول خودداری فرماید. توجه داشته باشید که در این شرایط وجهی به مشتری عودت داده نمی‌شود و فقط کالا تعویض خواهد ‌گردید.

قوانین مرجوعی و یا تعویض کالا

تعویض و ارجاع کالای خریداری شده تنها در صورتی انجام می‌شود که پوشش دور محصول باز نشده و مورد استفاده قرار گرفته نشده باشد و دچار خرابی نباشد، کلیه محصولات این فروشگاه قبل از ارسال به وسیله کارشناسان فروش تست و مورد بررسی اصالت و سلامت قرار خواهد گرفت.

زمان مرجوعی و تعویض کالا در صورت قابل ارجاع بودن، تنها تا 7 روز بعد از خرید کالا امکان‌پذیر خواهد بود و پس از ارجاع کیفیت بسته مرجوعی توسط تیم پشتیبانی مورد بررسی قرار گرفته و تنها پس از اخذ تایید وجه ارجاع داده خواهد شد.

مشتری ملزم است در صورت مشاهده هرگونه صدمه و نقص ظاهری و در مجموع دفرمه بودن بسته پستی و وجود آسیب فیزیکی، از تحویل گرفتن آن بسته از پیک یا پست خودداری نموده و آن را بلافاصله عودت نماید؛ در صورت باز نمودن محصول، این فروشگاه مسئولیتی در خصوص مرجوع و تعویض آن به عهده نخواهد داشت.

در صورت انصراف از خرید، درصورتی ‌که کالای شما ارسال نشده باشد، می‌توانید با امور مشتریان تماس حاصل نموده و سفارش خود را کنسل نمایید.
مطابقت شرایط ارجاع و تعویض کالای خریداری‌شده، توسط بخش امور مشتریان تعیین می‌شود و تنها در صورت تصمیم و تأیید این واحد صورت می‌پذیرد.
در صورت انصراف از خرید و کنسل کردن سفارش، مبلغ پرداختی ظرف حداقل 3 روز کاری به‌حساب مشتری واریز خواهد گردید.

مرجوع کردن کالا تنها با این شرایط امکان پذیر است:

  • محصول داخل بسته شکسته یا ریخته شده باشد.
  • تعداد محصولات موجود در بسته از تعداد محصولات خریداری شده کم تر باشد.
  • محصول دارای تاریخ انقضای زیر 3 ماه باشد و این موضوع در سایت درج نشده باشد.
  • رنگ محصول اشتباه ارسال شده باشد. (در این حالت تنها در صورت باز نشدن بسته بندی امکان مرجوعی وجود دارد)
  • متفاوت بودن محصول دریافتی با محتوای درج شده در وب سایت

تعویض کالا مشروط به موجود بودن کالای مورد نظر در انبار و عدم استفاده از محصول می باشد.
در صورت وجود مشکلات فوق در بسته ارسالی، هزینه بازگشت بر عهده این “فروشگاه اینترنتی” خواهد بود.

جهت هماهنگی برای عودت کالا با واحد امور مشتریان به شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

  • 09361693881
  • 09361693862

واحد خدمات پس از فروش “فروشگاه اینترنتی وولند” در روز های شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۹ تا ۱7 پاسخگوی مشتریان محترم خواهد بود.