ضمانت اصالت محصول

“فروشگاه اینترنتی وولند ” دارای نمایندگی و مجوز رسمی فروش کلیه برندهای آرایشی بهداشتی و مراقبتی ای است که در فروشگاه خود عرضه می نماید و تمامی محصولات موجود در مجموعه خود را بدون واسطه، و مستقیماً از تولید کننده اصلی داخلی و یا وارد کننده رسمی برند های خارجی دریافت نموده و عرضه می نماید. به این ترتیب اصالت کالا، قیمت واقعی نمایندگان و تاریخ انقضای درست محصول با اطمینان توسط “فروشگاه اینترنتی وولند ” تضمین می گردد.

برای هر یک از محصولات موجود در وب سایت، اطلاعاتی از قبیل نام، تصاویر و مشخصات فنی و فیزیکی عنوان شده است، ما تضمین می کنیم که کالایی که به دست مشتری خواهد رسید به طور کامل و دقیقا همان کالایی است که در وب سایت دیده و انتخاب نموده اید. این بدان معنا می باشد که تضمین تطابق کالایی که به دست مشتری رسیده با محصول موجود در وب سایت یکسان باشد. لذا در صورت عدم تطابق، محصول بدون قید و شرط از شما پس گرفته شده و تمامی هزینه ها اعم از هزینه خرید و ارسال محصول به شما بازگردانده خواهد شد.

لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت کالا، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی‌کننده است و “فروشگاه وولند ” هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.