برس مو 

 • نام محصول: برس شش سر تایچیکاربرد: مخصوص براشینگ و حالت دهی مو  و (شنیون)  مهمترین ویژگی ها:بسیار سبک طراحی ارگونمیک و هوشمندانهرنگ: مشکی و بنفش

  588,000 تومان موجود
  6 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نام محصول: برس کربنی سرکج  کاربرد: براشینگ و حالت دهی مو مهمترین ویژگی ها:ساختار کربنی طراحی ارگونمیک دوام بسیار بالا سبک و مقاومرنگ: مشکی

  195,000 تومان موجود
  6 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نام محصول: برس مسی (سایز 20)کاربرد: براشینگ و حالت دهی مهمترین ویژگی ها:طراحی ارگونمیک و هوشمندانه دارای برد لاین باز کردن گره مو ساختار مسی و یکپارچهرنگ: مشکی و نارنجی

  230,000 تومان موجود
  6 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نام محصول: برس مسی (سایز 33)کاربرد: براشینگ و حالت دهی مهمترین ویژگی ها:طراحی ارگونمیک و هوشمندانه دارای برد لاین باز کردن گره مو ساختار مسی و یکپارچهرنگ: مشکی و نارنجی

  260,000 تومان موجود
  5 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نام محصول: برس مسی (سایز 43)کاربرد: براشینگ و حالت دهی مهمترین ویژگی ها:طراحی ارگونمیک و هوشمندانه دارای برد لاین باز کردن گره مو ساختار مسی و یکپارچهرنگ: مشکی و نارنجی

  300,000 تومان موجود
  5 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نام محصول: برس مسی (سایز 53)کاربرد: براشینگ و حالت دهی مهمترین ویژگی ها: طراحی ارگونمیک و هوشمندانه دارای برد لاین باز کردن گره مو ساختار مسی و یکپارچه   رنگ: مشکی و نارنجی

  320,000 تومان موجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نام محصول: برس مسیکاربرد: براشینگ و حالت دهی سایز: پک کامل شامل (20-33-43-53) مهمترین ویژگی ها:طراحی ارگونمیک و هوشمندانه دارای برد لاین باز کردن گره مو ساختار مسی و یکپارچه  رنگ: مشکی و نارنجی

  980,000 تومان موجود
  5 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف

انواع برس آرایشگری

آرایشگری یکی از شغل هایی به حساب می آید که ابزار و لوازم گوناگونی برای آن نیاز است. یکی از وسایل مهم و مورد نیاز برای هر آرایشگر را می توان انواع برس در نظر گرفت؛ البته توجه داشته باشید که برس ها برای افراد عادی نیز بسیار کاربرد دارند. موضوعی که در رابطه با خرید برس مو باید مورد توجه قرار گیرد را می توان انواع گوناگون آن در نظ...

انواع برس آرایشگری

آرایشگری یکی از شغل هایی به حساب می آید که ابزار و لوازم گوناگونی برای آن نیاز است. یکی از وسایل مهم و مورد نیاز برای هر آرایشگر را می توان انواع برس در نظر گرفت؛ البته توجه داشته باشید که برس ها برای افراد عادی نیز بسیار کاربرد دارند. موضوعی که در رابطه با خرید برس مو باید مورد توجه قرار گیرد را می توان انواع گوناگون آن در نظر گرفت. برس های مو در طرح و جنس های گوناگون طراحی شده اند که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارند. در رابطه با خرید برس مو باید به این نکته اشاره کنیم که اگر انتخاب درستی نداشته باشید، امکان دارد آسیب های گوناگونی نظیر موخوره، ریزش و مشکلات بزرگ تری برای موهای شما ایجاد شود.

با توجه به آنچه گفته شد، تصمیم داریم در ابتدا برای شما انواع برس مو را بررسی کنیم تا در زمان خرید، بدانید که هر مدل چه کاربردی دارد و در چه مواقعی از آن استفاده می شود. توجه داشته باشید که شما برای خرید برس مو، باید از جنس موی خود و مشکلاتی که امکان دارد برای آن ها پیش آید، آگاه باشید؛ علاوه بر این موارد، مدل موی انتخابی و مورد نظرتان نیز از اهمیت بالایی برخوردار است؛ بنابراین پیش از خرید به تمامی این مسائل توجه داشته باشید تا بتوانید خرید درست و مناسبی انجام دهید.

برس مو


معرفی انواع برس های آرایشگری و بررسی کاربرد هر یک از آن ها

انواع گوناگونی از برس تابه حال روانه ی بازار شده است که هر یک از آن ها از ویژگی های مخصوصی برخوردار هستند. شما باید پیش از خرید با انواع گوناگون این وسیله آشنا شوید تا بتوانید در هنگام خرید، انتخاب درستی داشته باشید . در ادامه برای شما چندین نوع از برس را معرفی کردیم تا بتوانید انتخاب خود را با در نظر گرفتن ویژگی آن ها انجام دهید.

برس های گرد

برس های گرد یکی از انتخاب های مناسب برای صاف کردن مو به حساب می آیند که در جنس و مدل های گوناگون طراحی شده اند. برس های گرد از تعداد و تراکم دندانه های متفاوت برخوردار هستند که باید متناسب با جنس و حجم مو انتخاب شوند. قیمت برس گرد متناسب با انواع آن ها تعیین می شود که لازم است پیش از خرید، به آن توجه کنید.

برس گرد بزرگ

اگر تصمیم دارید موهای خود را با استفاده از برس های گرد صاف کنید، باید برس های گرد که در سایز بزرگ طراحی شده اند را خریداری کنید؛ همچنین این نوع از برس گرد برای حالت دادن و ایجاد موج بر روی مو نیز مناسب است و اگر قصد چنین کاری را دارید، می توانید این نوع از برس را تهیه کنید. بهتر است پیش از خرید، قیمت برس گرد را بررسی کنید و از قیمت های گوناگونی که برای این سایز در نظر گرفته اند، مطلع شوید.

برس گرد کوچک

اگر موهای نازک و شکننده ای دارید، باید در زمان خرید برس مو بسیار دقت داشته باشید، چرا که یک انتخاب اشتباه می تواند آسیب های گوناگونی به موهای شما وارد کند. در چنین حالتی با چنین ویژگی از مو، ما به شما استفاده از برس گرد را پیشنهاد می دهیم، همچنین سعی کنید برس گردی را تهیه کنید که جنس آن چوبی است.

برس های پهن

برس های پهن یا برس های پدالی، از مرسوم ترین مدل های مورد استفاده به حساب می آیند، چرا که امکان استفاده از آن ها برای انواع مو وجود دارد. در ساخت آن ها از موادی چون موی طبیعی حیوانات یا دندانه های پلاستیکی استفاده می کنند. اگر شما تصمیم دارید موهای خود را روزانه برس کنید، استفاده از این برس را به شما پیشنهاد می دهیم.

برس های حرارتی

از دیگر انواعی که در زمان خرید برس مو با آن ها مواجه می شوید، می توان به برس های حرارتی اشاره کرد. این برس ها به صورت مجموعه ای در نظر گرفته شده اند که امکان استفاده از آن ها برای خشک کردن، صاف کردن و حالت دادن به موها وجود دارد. اگر قصد خرید برس مو را دارید، برس های حرارتی می توانند انتخاب مناسبی محسوب شوند، چرا که امکان استفاده از آن ها برای چند حالت متفاوت وجود دارد.

برس حجم دهنده

طراحی این مدل از برس به گونه ای است که دندانه های آن در یک جهت قرار گرفته و از همین جهت می تواند به ریشه های موی شما حجم دهد. در ساخت این برس از کوسنی استفاده شده که هیچ سوراخی بر روی آن دیده نمی شود و یک طراحی نرم نیز دارد. این مدل از مو بیشتر برای حالت دادن به موهای ضخیم مورد استفاده قرار می گیرد و هر چه ضخامت مو بیشتر باشد، تاثیر این مدل از برس بیشتر به چشم خواهد آمد. این برس در دو نوع متفاوت از دندانه طراحی شده است که این دو نوع دندانه را می توان جنس طبیعی یا مصنوعی در نظر گرفت. اگر شما موهای حساسی دارید و از آسیب دیدن موهای خود می ترسید، توصیه می کنیم از نوع طبیعی آن استفاده کنید.

انواع برس بر اساس جنس

یکی از موضوعاتی که در زمان خرید برس مو حائز اهمیت است را می توان جنس برس انتخابی در نظر گرفت. دندانه های برس باید به اندازه ی کافی محکم باشند تا بتوانند موهای شما را به درستی حالت دهند و روغن طبیعی موها را نیز پخش کنند؛ البته لازم به ذکر است که برس انتخابی شما نباید بیش ازحد سفت و محکم باشد، چرا که اگر چنین جنسی داشته باشد، به موهای شما آسیب های گوناگونی وارد می کند، برس های نامناسب، علاوه بر مو، گاهی اوقات برای پوست سر نیز مشکلاتی را به وجود می آورند. در ادامه انواع گوناگونی از جنس برس که در بازار موجود است را مورد بررسی قرار می دهیم تا در هنگام خرید برس مو، انتخاب مناسبی داشته باشید.

برس مو با موی انواع حیوانات

یکی از مرسوم و محبوب ترین مواد اولیه ای که برای تهیه برس مورد استفاده قرار می گیرد، موی حیوانات است. برس هایی که در ساخت آن ها از موی حیوانات، به ویژه حیوان هایی چون گراز و اسب استفاده می شود را برس های طبیعی می نامند. برس های طبیعی را می توان مناسب برای افرادی دانست که موی سر آن ها بسیار نازک و حساس است. ویژگی های این برس شامل مواردی چون عدم آسیب به مو، انعطاف پذیری بالا و قدرت مناسب برای پخش کردن روغن مو در نظر گرفت.
اگر موی سر شما ضخیم است، استفاده از این نوع برس را پیشنهاد نمی دهیم، چرا که نه تنها نمی تواند موی شما را به خوبی مرتب کند، بلکه آسیب نیز می بیند. نکته ی دیگری که در زمان استفاده از این برس باید بدانید، این است که نباید از این مدل، برای برس کردن موهای خیس استفاده کنید. قیمت برس مو با توجه به عوامل گوناگونی تعین می شود، برای مثال استفاده از چنین ماده ای، می تواند بر قیمت برس مو تاثیر بگذارد؛ بنابراین در زمان خرید به این نکته توجه داشته باشید.

برس مو پلاستیکی

برس های پلاستیکی از مرسوم ترین برس های مورد استفاده به نظر می رسند و به دلیل ضخامتی که برای دندانه های آن ها در نظر گرفته شده، مناسب استفاده برای موهای ضخیم هستند. کاربرد دیگری که می توان برای این جنس از برس بیان کرد، این است که طراحی این برس برای سشوار کشیدن موهای فر مناسب است، چرا که برخورد حرارت سشوار بر آن، موجب داغی دندانه ها نمی شود و می توانید در زمان طولانی تری از آن ها استفاده کنید، بدون آنکه دندانه ها داغ شوند و به موها آسیبی وارد کنند.

برس مو فلزی

اگر جنس مویی که تصمیم دارید آن را برس بکشید، نازک و ضعیف است، نباید از این جنس برس استفاده کنید؛ همچنین برس فلزی برای استفاده در هنگام سشوار کردن نیز مناسب نیست، چرا که به سرعت با حرارت سشوار داغ می شود و به تارهای مو شما آسیب وارد می کند. در هنگام خرید برس مو با جنس فلزی، دقت داشته باشید که برای دندانه های آن ها از محافظ های پلاستیکی استفاده شده باشد؛ محافظ های پلاستیکی از آسیب دیدن مو و پوست سر شما به خوبی جلوگیری می کنند.

برس مو چوبی

اگر موهای ظریف و کم پشتی دارید، استفاده از برس های چوبی را به شما پیشنهاد می دهیم. همچنین افرادی که موهای کم پشت و مجعد دارند، می توانند به این جنس از برس، به عنوان یک انتخاب مناسب نگاه کنند. دندانه هایی که برای این نوع از برس در نظر گرفته شده است، در فاصله های زیاد نسبت به یکدیگر قرار گرفته اند و تراکم کمی نیز دارند. از همین جهت، اگر تصمیم دارید به موهای خود حالت دهید، استفاده از این برس را پیشنهاد نمی دهیم، چرا که به سبب تراکم کم و فاصله ی زیاد دندانه ها، این کار به درستی انجام نمی شود.
شما در این مقاله با انواع برس آرایشگری آشنا شدید و اکنون می توانید با خیال راحت، خرید خود را انجام دهید. توجه داشته باشید که قیمت برس مو متناسب با ویژگی و برندی که دارد تعین می شود، بنابراین در هنگام خرید برس مو، این نکته را در نظر بگیرید تا بتوانید یک انتخاب مناسب داشته باشید.

برس آرایشی


بهترین مارک های برس گرد برای سشوار کردن

همان طور که مطالعه کردید، برس های گرد از محبوبیت بالایی برخوردار هستند که از انواع آن در هنگام سشوار، استفاده می کنند. نکته ای که در رابطه با خرید برس گرد وجود دارد و باید به آن توجه شود، این است که برس گرد در برندهای گوناگون تولید می شود و شما باید پیش از خرید، به این موضوع توجه کنید. اگر برند مناسبی را انتخاب نکنید، در اثر استفاده از برس، موهای شما آسیب خواهند دید. از همین جهت برخی از برندهای معروف در زمینه تولید این محصول را معرفی می کنیم تا در زمان خرید برس مو، انتخاب درستی داشته باشید.

برای مثال برس شش سر تایچی جف رئیسی را مورد بررسی قرار می دهیم. اگر شما موهای کوتاه یا متوسط دارید، می توانید از این مدل بهترین استفاده را داشته باشید. بدنه ی این برس از جنس مس تشکیل شده و بر روی آن منفذهایی نیز دیده می شود که این منافذ عمل پخش شدن حرارت را سرعت می بخشند. علاوه بر این موارد می توان به وزن کم و خوش دست بودن آن اشاره داشت، به طوری که شما در زمان استفاده از آن در مدت طولانی، خسته نمی شوید. برند جف رئیسی یک برند مناسب برای برس های گرد به حساب می آید که عمل براشینگ و حالت دادن به مو را برای شما لذت بخش می کند.

برند دیگری که از برس های گرد می توان در نظر گرفت؛ برند Nano Tech که یک برند ایتالیایی به حساب می آید، است. در طراحی برس برای این برند، از بدنه های سرامیکی و حلقه های جیوه ای استفاده می شود که کار براشینگ مو را در بهترین حالت ممکن انجام می دهد. مزیت دیگری که در طراحی این برس گرد به چشم می آید، نحوه ی طراحی آن است. طراحی این برس به گونه ای است که در زمان استفاده، در دست عرق نمی کند و شما می توانید با استفاده از آن به راحتی موهای خود را براشینگ کنید.


خرید ست برس مو

اگر یک آرایشگاه و یا سالن آرایشی دارید و  یا به صورت شخصی قصد خرید سایز های مختلف برس را دارید، فروشگاه اینترنتی وولند با آماده کردن ست های برس مو کار را برای شما آسان کرده است. ست برس شش سر تایچی و ست برس مو مسی از جمله پک برس مو های پرطرفدار هستند .زیرا در این مجموعه ست ها پرکاربرد ترین انواع برس ها در کنار هم قرار داده شده اند تا ضمن بر طرف کردن نیاز مشتریان از قیمت مناسبی هم برخوردار باشند.

خرید اینترنتی برس مو

چنانچه قصد خرید برس مو حرفه ای و اصل را دارید، فروشگاه اینترنتی وولند گزینه ای مناسب برای شماست. 

قیمت برس مو

جنس، برند و مقاومت برس مو از فاکتور های موثر در تعیین قیمت برس مو است. برس موهای وولند در انواع برس های معمولی و مخصوص آرایشگری عرضه می شود که نسبت به موارد مشابه با کارآیی یکسان از قیمت پایین تر و کیفیت بالاتری برخوردار است.

قیمت برس گرد

برس های گرد جف رئیسی در فروشگاه اینترنتی وولند در ابعاد مختلف موجود هستند. پک برس گرد که مجموعه ای از برس های گرد در ابعاد مختلف، شامل 4 برس است با قیمت مناسب تری نسبت به حالت تکی به فروش میرسد. توصیه میکنیم چنانچه سالن دار هستید و به ابعاد مختلف برس گرد احتیاج دارید این پک را خریداری کنید.