ضمانت نامه اصالت کالا

 “فروشگاه اینترنتی وولند” دارای نمایندگی و مجوز رسمی فروش کلیه برندهای آرایشی بهداشتی و مراقبتی ای است که در فروشگاه خود عرضه می نماید و تمامی محصولات موجود در مجموعه خود را بدون واسطه، و مستقیماً از تولید کننده اصلی و یا وارد کننده رسمی برند دریافت نموده و عرضه می نماید، به این ترتیب اصالت کالا، قیمت واقعی نمایندگی و تاریخ انقضای درست محصول با اطمینان توسط “فروشگاه اینترنتی وولند” تضمین می شود.

برای هر یک از کالاهای موجود در وب سایت، اطلاعاتی از قبیل نام، عکس و ویژگیهایی عنوان شده است. ما تضمین میکنیم که کالایی که به دست شما میرسد از همه نظر دقیقا همان کالایی است که درسایت دیده و انتخاب کرده اید یعنی تضمین تطابق کالا با محصول موجود در وب سایت، یعنی در صورت عدم تطابق کالا از شما پس گرفته می شود و تمامی هزینه ها اعم از هزینه محصول، هزینه ارسال و هزینه بازپس فرستادن آن، به شما بازگردانده می شود.

ضمانت بازگشت کالا

به دلیل مقررات بهداشتی امکان انصراف از خرید و بازگشت کالا به دلایل سلیقه ای وجود ندارد، کالا تنها در صورت وجود مشکل و یا ارسال اشتباه پس گرفته می شود که پلمپ داشته باشد و این پلمپ باز نشده باشد و یا مورد استفاده قرار نگرفته باشد، در غیر این صورت امکان بازگشت کالا وجود نخواهد داشت. در صورتی که کالا در فرآیند ارسال خراب شده یا مشکلی داشته باشد تا 1 روز بعد از تحویل به مشتری، باز پس گرفته شده و پس از بررسی و احراز مشکل معدوم می شود. برای استفاده از ضمانت بازگشت کالا لازم است حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت محصول خریدار مورد را به بخش خدمات پس از فروش “فروشگاه اینترنتی وولند” اعلام نماید.