قیچی آرایشگری 

 • نام محصول: قیچی برقی ایکس تایچیکاربرد: هرکات، استایل، پیتاژ مهمترین ویژگی ها:ایجاد برش های L شکل جهت جلوگیری از رد قیچی روی مو رفع سندرم قیچی و خستگی مچ دست، سرعت بیشتر و سهولت در کوتاهی امکان انجام روزانه 30+ پیرایش موی سر بدون احساس خستگی قابلیت کوتاهی و پیتاژ بصورت همزمان قابلیت کاتینگ - استایلینگ - پیتاژ دارای بدنه و تیغه ضدآب ویژه افراد راست دست...

  3,100,000 تومان موجود
  5 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نام محصول: قیچی سرکجکاربرد: هرکات (کوتاهی در زوایای منحنی و پیرایش موی کودکان) ویژگی ها خاص:کوتاهی در زوایای منحنی پیرایش موی کودکان رنگ: نقره ای

  1,300,000 تومان موجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نام محصول: قیچی شارک تایچیکاربرد: هرکات و پیتاژویژگی ها خاص:دارای تيغه هاي دبل لیزرکات شده طراحی ویژه ارگونومیک و سبکرنگ: نقره ای

  2,240,000 تومان موجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نام محصول: قیچی دوقلو کاتینگ تایچیکاربرد: هرکات و پیتاژ همزمان    مهمترین ویژگی ها:تیغه های ال شکل جهت جلوگیری از رد قیچی روی مو تیزی پایداررنگ: نقره ای 

  2,340,000 تومان موجود
  5 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نام محصول: قیچی دوقلو پیتاژ تایچی کاربرد: حجم گیری و پیتاژ مو مهمترین ویژگی ها:تیغه های ال شکل جهت جلوگیری از رد قیچی روی مو تیزی پایداررنگ: نقره ای

  2,340,000 تومان موجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نام محصول: قیچی دوقلو استایلینگ تایچیکاربرد: حجم دهی و استایلینگ مومهمترین ویژگی ها:تیغه های ال شکل جهت جلوگیری از رد قیچی روی مو تیزی پایداررنگ: نقره ای

  2,340,000 تومان موجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نام محصول: قیچی مگنتی ورن کاربرد: هرکات، استایلینگ، پیتاژمهمترین ویژگی ها:با مكانيزم اتصال مگنتيك بين قیچی ها قابلیت کوتاهي و پیتاژ بصورت همزمان ایجاد برش های L شکل جهت جلوگیری از رد قیچی روی مو اجرای تکنیک های استایل منحصر به فردرنگ: نقره ای 

  59,000,000 تومان موجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف

آرایشگری یکی از شغل هایی به حساب می آید که برای آن انواع گوناگونی از وسیله در نظر گرفته شده که یکی از این ابزار های آرایشی را می توان قیچی کوتاهی مو نام برد که در انواع و رنگ های گوناگون تا به حال وارد بازار شده است. نکته ای که در رابطه با قیچی کوتاهی مو وجود دارد، مربوط به انواع گوناگون آن می شود که هر کدام برای یک کار و هدف مشخصی طراحی شده اند...

آرایشگری یکی از شغل هایی به حساب می آید که برای آن انواع گوناگونی از وسیله در نظر گرفته شده که یکی از این ابزار های آرایشی را می توان قیچی کوتاهی مو نام برد که در انواع و رنگ های گوناگون تا به حال وارد بازار شده است. نکته ای که در رابطه با قیچی کوتاهی مو وجود دارد، مربوط به انواع گوناگون آن می شود که هر کدام برای یک کار و هدف مشخصی طراحی شده اند. در ادامه برای شما انواع گوناگون قیچی را بررسی می کنیم تا در هنگام خرید قیچی آرایشگری، بدانید که به چه مدل قیچی نیاز دارید.

قیچی آرایشگری

انواع قیچی کوتاهی مو

قیچی کوتاهی مو همانطور که گفته شد در مدل های گوناگونی تا به حال طراحی شده است که در ادامه برای شما مهمترین و پرکاربردترین انواع از آن را معرفی می کنیم تا در هنگام خرید، انتخاب مناسبی داشته باشید.

قیچی پیتاژ:

قیچی پیتاژ یا قیچی تکسچرایزینگ، یکی از مدل های پر استفاده برای این حرفه به حساب می آید که بدون شک تا به حال نام آن را بسیار شنیده اید. این مدل قیچی کوتاهی مو، زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که آرایشگر بخواهد حجم موهای مشتری خود که پرپشت است را کم کند، همچنین در زمان های دیگر، مانند خرد کردن و حجم دادن نیز این قیچی کاربرد مناسبی خواهد داشت.

توجه داشته باشید کار با قیچی پیتاژ، نیازمند رعایت برخی از اصول است و اگر شما توجه ای به این مسئله نداشته باشید، در انجام کار خود به مشکل بر خواهید خورد. قیچی پیتاژ در دو نوع متفاوت طراحی شده است. در طراحی مدل اول، یک طرف قیچی از اره و مدل دوم، دو طرف آن از اره ساخته شده که هر یک از مدل های این قیچی برای کوتاهی خاصی مورد استفاده قرار می گیرند، برای مثال قیچی مدل دوم، یعنی مدلی که دو طرف آن از اره است، برای کوتاهی مو با مدل کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد که می تواند یک چهارم از حجم مو را تقریبا کم کند.

قیچی برقی:

یکی از وسایل برقی که در آرایشگاه ها به ویژه آرایشگاه های مردانه مورد استفاده قرار می گیرد را می توان قیچی کوتاهی مو برقی در نظر گرفت. توجه داشته باشید که منظور از این قیچی دستگاهی است که امکان استفاده از آن برای کوتاهی و مرتب کردن دور مو یا خط ریش وجود دارد. البته لازم به ذکر است که برای این ماشین سری های متفاوتی با شماره های گوناگون در نظر گرفته شده که افراد با توجه به سلیقه ی خود، یکی از آن ها را انتخاب می کنند.
امروزه شاهد استفاده از مدل های گوناگونی از این دستگاه هستیم، به طوری که برای برخی از مدل ها، از سیم برق استفاده نشده است و دستگاه، انرژی مورد نیاز خود را از طریق شارژ و باتری به دست می آورد. این ویژگی به آرایشگر این اجازه را می دهد که از دستگاه راحت تر استفاده کند و با آزادی عمل به اصلاح مو سر و صورت مشتری خود بپردازد.

از مزیت های استفاده از این نوع قیچی هرکات، باید به مواردی چون جلوگیری از ایجاد رد قیچی در هنگام استفاده، سرعت بیشتر در کوتاهی و سهولت انجام آن اشاره داشت؛ همچنین برخی از مدل هایی که برای قیچی برقی در نظر گرفته است، این امکان را به آرایشگر می دهد که با استفاده از چنین قیچی به طور هم زمان کوتاهی و پیتاژ را انجام دهد. پیش از خرید قیچی آرایشگری، از ویژگی های قیچی مورد نظر خود مطلع شوید، چرا که برای بیشتر مدل ها اطلاعاتی در نظر گرفته شده است که به افراد کمک می کند مدل مناسبی را تهیه کنند.

قیچی سرکج:

در هنگام خرید قیچی آرایشگری با انواع و مدل های گوناگونی روبرو می شوید. نکته ای که در رابطه با این موضوع باید در نظر بگیرید، این است که هر یک از مدل ها با توجه به مدل و هدف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مدل هایی که برای قیچی کوتاهی مو در نظر گرفته شده، قیچی سرکج است.
همانطور که از نام این قیچی مشخص است، این مدل از سری کج برخوردار است و طراحی دسته ی آن نیز گوناگون است. استفاده از این مدل قیچی به آرایشگر این اجازه را می دهد که موی مشتری خود را با دقت و مدل های گوناگون کوتاه کند؛ بنابراین داشتن یک مدل قیچی سرکج برای هر آرایشگر، واجب خواهد بود.
از ویژگی های آرایشگری با این مدل قیچی، باید به مورد امکان استفاده از این مدل برای پیرایش موی کودکان اشاره داشت. آرایشگر می تواند با بهره گیری از قیچی سرکج موی کودکان را با سرعت و راحتی بیشتر کوتاه کند؛ اما استفاده از این مدل، تنها برای کودکان محدود نمی شود و اگر یک فرد بخواهد موهای خود را در زوایای گوناگون کوتاه کند، نیاز به قیچی هرکات با سرکج دارد.

قیچی کاتینگ:

بسیاری از انواع گوناگونی که از قیچی کوتاهی مو تا به حال وارد بازار شده اند، از قابلیت های گوناگون برخوردار هستند، یکی از این قابلیت ها را می توان قیچی کاتینگ مو در نظر گرفت. برای مثال قیچی برقی مدل ایکس تایچی را در نظر بگیرید، یکی از قابلیت هایی که برای این نوع از قیچی هرکات در نظر گرفته شده است، قابلیت کاتینگ مو به حساب می آید؛ بنابراین اگر به دنبال قابلیت های این چنینی برای قیچی آرایشگری مد نظر خود هستید، به شما توصیه می کنیم از قابلیت های قیچی های گوناگون مطلع شوید، چرا که گاهی اوقات آنچه که نیاز دارید، درست در اطراف شما قرار خواهد داشت.

قیچی استایلینگ:

از دیگر انواع قیچی هرکات می توان به مدل قیچی استایلینگ اشاره داشت. طراحی این مدل از قیچی به گونه ای است که امکان استفاده از آن برای استایلینگ مو وجود دارد. برخی از برندها مانند برند تایچی، به طراحی چنین قیچی پرداخته است، همچنین برای آن از تیغه های ال مانند استفاده کرده که این انتخاب باعث می شود رد قیچی بر روی مو دیده نشود که این موضوع در استایلینگ مو حائز اهمیت است.

از دیگر موارد می توان به تیزی پایدار تیغه های به کار رفته در این مدل قیچی اشاره کرد که کار با آن را برای آرایشگر آسان تر کرده است. آرایشگر با استفاده از قیچی هرکات می تواند موهای فرد را به راحتی حجم دهد و مدلی که مد نظر فرد است را با استفاده از این قیچی ایجاد کند؛ توجه داشته باشید که کار با چنین قیچی نیاز به مهارت دارد و اگر شما به تازگی تصمیم به استفاده از این قیچی گرفته اید، بهتر است برای چند وقت به صورت تمرینی از آن استفاده کنید تا مشکلی برای شما و مشتری به وجود نیاید.

کوتاهی مو

اهمیت قیچی آرایشگری با شکل و دسته ی مناسب

اگر تا به حال برای خرید قیچی هرکات به بازار مراجعه کرده باشید، متوجه تنوع و مدل های گوناگون برای قیچی کوتاهی مو شده اید. منظور از تنوع و مدل های گوناگون، شکل و ظاهر دسته ی قیچی است. در رابطه با این موضوع باید گفت که شما باید در ابتدا نیاز و هدف خود برای استفاده از دستگاه و سپس مدلی که با استفاده از آن می توانید به هدف خود برسید را انتخاب کنید.

برای مثال همانطور که در متن اشاره شد، اگر تصمیم دارید حجم موهای خود را کم کنید، باید به دنبال قیچی باشید که در طراحی دسته های آن از اره استفاده شده است که چنین قیچی را قیچی پیتاژ می نامند؛ دقت داشته باشید که قیچی ها علاوه بر تفاوتی که در ظاهر دارند، در بخش دیگری چون دسته با یکدیگر متفاوت هستند. طراحی گوناگون دسته ها این امکان را به فرد می دهد که بتواند قیچی را با راحتی بیشتر در دست بگیرید.
برای مثال، قیچی سرکج را در نظر بگیرید؛ این مدل قیچی علاوه بر شکل ظاهری خاصی که دارد، از دسته ای با طراحی خاص نیز برخوردار است. دلیل طراحی این دسته را می توان مربوط به کاربرد آن در نظر گرفت. همانطور که گفته شد یکی از کاربردهای قیچی سرکج، کوتاه کردن مو با میزان انحراف های خاص است، بنابراین حالت در دست گرفتن قیچی برای چنین کاری، از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود، چرا که اگر فرد نتواند قیچی را به درستی در دست بگیرد، امکان کوتاهی مو با توجه به مدلی که مد نظر دارد، میسر نخواهد بود.

این موضوع در دیگر مدل های قیچی کوتاهی مو نیز تاثیر دارد، به طوری که برخی از آن ها به گونه ای طراحی شده اند که تنها افراد راست دست یا برعکس امکان استفاده از آن ها را داشته باشند؛ بنابراین لازم است پیش از خرید قیچی هرکات، در رابطه با این موضوع اطلاعات لازم را به دست آورید تا پس از خرید بتوانید به راحتی از قیچی هرکات مورد نظر خود استفاده کنید. علاوه بر اهمیت این موضوع برای کاربرد، باید به کیفیت طراحی در زمان استفاده نیز توجه داشته باشید؛ اگر قیچی انتخابی شما از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشد یا به اصطلاح خوش دست طراحی نشده باشد، نمی توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

قیچی کوتاهی مو

بهترین برندهای قیچی آرایشگری

قیچی کوتاهی مو، یکی از محصولاتی به حساب می آید که در برندهای گوناگون طراحی و روانه بازار شده است. برندها در موارد گوناگون با یکدیگر تفاوت دارند؛ برای مثال قیمت قیچی هرکات، یکی از مواردی محسوب می شود که با توجه به برند انتخاب شما، تعیین می شود. در ادامه به برخی از برندهایی که به تولید قیچی کوتاهی مو پرداخته اند، اشاره می کنیم تا با انواع گوناگون آن ها آشنا شوید.

قیچی آرایشگری Sam Villa:

یکی از برندهایی که تا کنون توانسته قیچی با کیفیتی را تولید کند، برند sam villa است. برای این قیچی ویژگی های گوناگونی در نظر گرفته شده که امکان استفاده از این مدل را برای افراد به راحتی فراهم آورده است؛ برای مثال شما می توانید با استفاده از قیچی این برند، موهای خشک یا خیس را کوتاه کنید، همچنین موارد دیگری چون تیغه های با کیفیت، طراحی دسته ی مناسب، وزن کم و ... سبب شده اند که این قیچی یک انتخاب مناسب برای کوتاهی مو محسوب شود.

قیچی آرایشگری KYG:

از دیگر برندهای شناخته شده، می توان به قیچی KYG نیز اشاره داشته باشیم. موادی که در ساخت این قیچی مورد استفاده قرار گرفته را می توان فولاد و کبالت ژاپنی در نظر گرفت. کیفیت بالایی که در طراحی این قیچی به کاربرده شده، باعث می شود که استفاده از آن برای موهای شما، مشکلاتی اعم از موخوره را ایجاد نکند، همچنین تیغه های استفاده شده در آن به گونه ای هستند که کار با قیچی را برای فرد راحت می کنند.

قیچی آرایشگری تایچی:

تایچی از دیگر برندهای قوی در تولید قیچی آرایشگری شناخته می شود که تا کنون انواع گوناگونی از این محصول را طراحی و روانه بازار کرده است. برخی از محصولات این برند به گونه ای طراحی شده که شما می توانید با استفاده از یک مدل، چند نوع کوتاهی را انجام دهید؛ بنابراین اگر به دنبال قیچی هرکات با کیفیت و مناسب می گردید، ما به شما قیچی برند تایچی را پیشنهاد می دهیم.

خرید قیچی آرایشگری

توجه داشته باشید که شما باید محصول مورد نظر خود را در یک کیفیت مناسب و از یک فروشگاه مطمئن و معتبر تهیه کنید. پیشنهاد ما به شما فروشگاه اینترنتی وولند است؛ شما می توانید با مراجعه به سایت وولند قیچی ها را بررسی کنید و مناسب با حرفه و نیاز خود اقدام به سفارش و خرید کالا بکنید و سفارش را درب منزل تحویل بگیرید.

از مزایای خرید اینترنتی قیچی آرایشگری از سایت وولند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرید محصول اصل و با کیفیت
 • ضمانت نامه اصالت کالا
 • ضمانت بازگشت کالا
 • اطمینان از قیمت مناسب
 • تحویل سریع و به موقع