اتومو 

 • نام محصول: اتومو تورمالین JR (مدل پروتایچی) گارانتی: ( 12 ) ماهه کاربرد: صافی و فر کردن مو (مخصوص کار با انواع مواد ) مهمترین ویژگی ها:ايجاد موهاي ابريشم گونه با تکنولوژی یونیزاسیون افزایش سهولت در اتوکشی مو با قابلیت ویبره قابلیت نفوذ عمیق مواد ترمیمی خاصیت صاف کنندگی موثرتر آبرسانی عمیق و حفظ رطوبت ایجاد لطافت و درخشندگيرنگ: نارنجی

  5,450,000 تومان موجود
  6 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نام محصول: اتومو تورمالین JR (مدل پروتایچی) گارانتی: ( 6 ) ماهه کاربرد: صافی و فر کردن مو (مخصوص کار با انواع مواد ) مهمترین ویژگی ها:ايجاد موهاي ابريشم گونه با تکنولوژی یونیزاسیون افزایش سهولت در اتوکشی مو با قابلیت ویبره قابلیت نفوذ عمیق مواد ترمیمی خاصیت صاف کنندگی موثرتر آبرسانی عمیق و حفظ رطوبت ایجاد لطافت و درخشندگيرنگ: نارنجی

  4,900,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف

اتو مو، اتو مو مخصوص احیا

در مقطعی از زمان، صاف کردن مو امری دشوار و نشدنی بوده است، چرا که وسیله‌ای در جهت انجام این هدف طراحی نشده بوده؛ اما امروزه صاف کردن مو یکی از آسان ترین کارهایی محسوب می‌شود که در جهت آرایش موها می‌توان انجام داد. دنیای لوازم ‌آرایشی مو با گسترش چشمگیری مواجه است و یکی از این لوازم را می‌توان اتو مو در نظر گرفت. شما با ...

اتو مو، اتو مو مخصوص احیا

در مقطعی از زمان، صاف کردن مو امری دشوار و نشدنی بوده است، چرا که وسیله‌ای در جهت انجام این هدف طراحی نشده بوده؛ اما امروزه صاف کردن مو یکی از آسان ترین کارهایی محسوب می‌شود که در جهت آرایش موها می‌توان انجام داد. دنیای لوازم ‌آرایشی مو با گسترش چشمگیری مواجه است و یکی از این لوازم را می‌توان اتو مو در نظر گرفت. شما با خرید اتو مو، امکان صاف کردن موی خود در هر زمان و شرایطی را خواهید داشت.


انواع اتو مو

زمانی که برای خرید اتو مو اقدام می‌کنید با انواع گوناگونی از این وسیله آشنا می‌شوید. اتوهای مو از نظر جنس صفحه‌ای که در طراحی آن‌ها استفاده می‌شود به چند مدل گوناگون تقسیم می‌شوند. انواع گوناگون این وسیله را می‌توان در دسته‌های اتوهای سرامیکی، تیتانیومی و تورمالینی قرار داد که هر کدام از آن‌ها ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند؛ در ادامه انواع این وسیله را مورد بررسی قرار می‌دهیم تا در زمان خرید اتو مو، مدل مناسب با موی خود را انتخاب کنید.

اتو مو سرامیکی

قیمت اتو مو، یکی از مواردی محسوب می‌شود که متناسب با نوع مدل انتخابی شما از این دستگاه تعیین می‌شود. اتوهای سرامیکی را می‌توان نوع ارزان این دستگاه در نظر گرفت که امکان استفاده از آن برای انواع مو مانند ضخیم، نازک، پرپشت، کم پشت و مدل‌های دیگر وجود دارد. ویژگی سرامیکی این دستگاه باعث می‌شود که اتو به راحتی بر روی مو سر بخورد و گرمای یکنواختی را بر روی مو پخش کند؛ این ویژگی باعث می‌شود مو به طور کامل صاف و یکدست شود.
اتو مو سرامیکی، یک انتخاب مناسب برای افرادی محسوب می‌شود که در کار با این وسیله، مهارت کافی ندارند، ویژگی سرامیکی این نوع از اتو مو، از آسیب دیدن موهای شما در برابر حرارت محافظت می‌کند. از طرفی این دستگاه حرارت مادون قرمز نیز تولید می‌کند که این حرارت از داخل به خارج مو وارد می‌شود و این موضوع دلیلی بر آسیب دیدگی کمتر محسوب می‌شود.
نکته‌ای که در رابطه با خرید اتو مو، به ویژه نوع سرامیکی باید در نظر داشته باشید، این است که کیفیت جنس صفحه‌ی اتو را به‌خوبی بررسی کنید. در مدل‌های ارزان، عموما از جنس بی کیفیتی استفاده می‌شود، به طوری که در زمان استفاده، متوجه می‌شوید که لایه‌ی آن در حال از بین رفتن است، همچنین در چنین شرایطی، مو در برابر فلز نامرغوبی قرار می‌گیرد که می‌تواند آثار بدتری را نیز ایجاد کند. اتو مو سرامیکی می‌تواند انتخاب مناسبی برای استفاده‌ی روزانه باشد و اگر شما برای چنین استفاده‌ای به دنبال اتو مو هستید، مدل سرامیکی می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

اتو مو تیتانیومی

اتو مو تیتانیومی یک انتخاب مناسب برای افراد حرفه‌ای محسوب می‌شود و اگر شما آرایشگر هستید و تصمیم به خرید اتو مو دارید، مدل تیتانیومی انتخاب مناسبی به نظر می‌رسد که می‌توانید از آن استفاده کنید. مدت زمانی که اتو مو تیتانیومی برای گرم شدن نیاز دارد، در مقایسه با مدت زمان مورد نیاز برای مدل سرامیکی کمتر است و در مدت زمان کمتری به‌خوبی گرم می‌شود.
در مدل‌های تیتانیومی نیز از حرارت مادون قرمز و در برخی از موارد از فناوری تولید یون‌های منفی استفاده شده که این دو مورد باعث می‌شود موهای شما پس از اتو کشیدن خشک و وز نشوند، بلکه رطوبت و درخشندگی آن‌ها نیز حفظ ‌شود. توجه داشته باشید که استفاده از این مدل برای افرادی که در کار با اتو مو مهارت ندارند، توصیه نمی‌شود، چرا که امکان آسیب دیدن مو به دلیل حرارت بالا با استفاده از این دستگاه وجود دارد.

اتو مو تورمالینی

پودر تورمالین ماده‌ای است که در طی فرایند ساخت بر روی صفحات سرامیکی یا تیتانیومی کشیده می‌شود و کارایی دستگاه شما را بیشتر می‌کند. شاید برای شما این سوال پیش آید که ویژگی این ماده چیست که می‌تواند کارایی دستگاه را بالا ببرد؟ اتو موی تورمالین توانایی بالایی در تولید یون‌های منفی دارد که این یون می‌تواند یون‌ها مثبتی که در موهای خشک و آسیب دیده وجود دارد را خنثی کند؛ این ویژگی می‌تواند موهای شما را از خشک یا وز شدن محافظت کند، همچنین چربی و رطوبت مو در استفاده از این اتو مو به‌خوبی حفظ می‌شود.


تفاوت اتو مو معمولی با اتو مو کراتینه

شاید تا به حال نام اتو موی کراتینه را بارها شنیده باشید. ویژگی که برای این اتو مو در نظر گرفته شده به این صورت است که سرامیک‌های آن به صفحات تزریق کراتین مجهز شده که این پروتئین برای ساختار موی شما بسیار مناسب خواهد بود. اگر شما موهای آسیب دیده یا وز دارید، استفاده از اتو موی کراتینه می‌تواند در بهبودی موهای شما اثر داشته باشد.
اتو مو مخصوص کراتین، کراتینه ی لازم را به موی شما تزریق و مشکلاتی که برای موی شما وجود دارد را برطرف می‌کند؛ همچنین این اتو در حفظ رطوبت موی شما نیز اثر می‌گذارد. توجه داشته باشید این نوع از اتو مو برای انواع مختلف مو مناسب است و اگر تصمیم دارید بافت موی خود را تقویت و احیا کنید، استفاده از این وسیله می‌تواند کاربردی باشد؛ بنابراین دلایل، این اتو تحت نام دیگری چون اتو مو مخصوص احیا نیز شناخته می‌شود که امکان دارد در زمان خرید به گوشتان بخورد.
مهمترین تفاوت میان اتو مو مخصوص کراتین با اتو مو معمولی، در تزریق کراتین است. صفحه‌هایی که برای این نوع از اتو مو مورد استفاده قرار می‌گیرند، با چنین قابلیتی تنظیم شده اند، در حالی که اتو مو معمولی این ویژگی را ندارد.
تفاوت دیگر در جنس مواد به کاررفته برای صفحه‌ی اتو مو است. صفحه‌ی سرامیکی یا صفحه‌ی تیتانیومی؛ هر کدام از خصوصیت‌های مشخصی برخوردار هستند، برای مثال اگر شما موهای نازکی دارید، خرید اتو مو سرامیکی و اگر موهای شما ضخیم است، اتو مو با صفحه تیتانیومی را پیشنهاد می‌دهیم. این موضوع در زمان خرید اتو مو مخصوص احیا اهمیت خاصی ندارد، چرا که این نوع از اتو، حرارت را به بالاترین حد ممکن می‌رساند تا موهای شما به‌خوبی تحت تاثیر قرار گیرند.
یکی از ویژگی‌های مخصوص اتو مو مخصوص کراتین، تشخیص رطوبت و عملکرد قفل است، این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد که تعادل سطح رطوبت و میزان تزریق پروتین کراتین را کنترل کنید؛ توجه داشته باشید که اگر این موضوعات به‌خوبی کنترل نشوند، می‌توانند به موهای شما آسیب‌های گوناگونی دیگر را وارد کنند.
بررسی ویژگی‌های اصلی اتو مو مخصوص کراتین
در طراحی اتو مو مخصوص کراتین، ویژگی‌هایی در نظر گرفته شده که این اتو را از دیگر مدل‌ها متمایز می‌کند. در ادامه این ویژگی‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم تا شما بهتر با اتو مو مخصوص احیا آشنا شوید.
صفحات کراتینه: همانطور که تا به اینجا اشاره شد، صفحاتی که برای این اتو مو لحاظ شده است، کراتین لازم برای ترمیم مو را تامین می‌کند. این ماده که توسط صفحه‌های اتو به تارهای مو تزریق می‌شود، جذب و سپس وظیفه‌ی ترمیم را انجام می‌دهد.
تنظیم رطوبت هوشمند و تنظیم دما و قفل خودکار: این مورد از ویژگی‌های بارز برای اتو موی کراتینه محسوب می‌شود. اتو موی کراتینه سیستمی برای تشخیص رطوبت مو دارد که این ویژگی باعث می‌شود میزان حرارت با توجه به این موضوع برای موی شما تعیین شود. تنظیم دما نیز شرایطی را ایجاد می‌کند که شما بتوانید موی خود را بدون خطر سوختگی و با یک دمای مناسب، اتو بکشید.
اگر شما تصمیم به خرید اتو مویی دارید که به راحتی گرم شود، اتو موی کراتینه می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. صفحه‌ی به کار رفته در این اتو مو، در عرض 20 ثانیه گرم می‌شود، این موضوع در ذخیره زمان و افزایش طول عمر دستگاه تاثیر دارد.


بهترین مارک اتو مو

تا به حال برندهای گوناگونی دست به طراحی و تولید اتو مو زده اند که در این متن تصمیم داریم برخی از آن‌ها را برای شما معرفی کنیم تا در زمان خرید اتو مو، بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

اتو مو تورمالین JR

یکی از بهترین مارک اتو مو که تا به حال روانه بازار شده است را می‌توان JR در نظر گرفت. شما با خرید این اتو مو، امکان صاف و فر کردن موی خود را دارید. ویژگی‌های گوناگونی برای این مدل لحاظ شده که می‌توان به مواردی چون آبرسانی عمیق، حفظ رطوبت، ایجاد لطافت و درخشندگی، ایجاد موهای ابریشم گونه، قابلیت نفوذ عمیق مواد ترمیمی و موارد دیگر اشاره داشت. این اتو مو تمامی قابلیت های اتو مو های برند های دیگر را دارد و از نظر هزینه ای بسیار مقرون تر از مدل های مشابه است.

اتو مو پرومکس

اتو مویی که برند پرومکس آن را تولید کرده، از ویژگی چون صفحه سرامیکی برخوردار است که این صفحه دما را به صورت مساوی و یکسان در همه جای مو پخش می‌کند؛ این موضوع باعث می‌شود که موهای شما کمترین آسیب را ببینند.

اتو مو فیلیپس 

فیلیپس از برندهایی محسوب می‌شود که بدون شک نام آن را بارها شنیده اید. برای این مدل از اتو مو 11 درجه دمایی متفاوت در نظر گرفته شده که این موضوع یکی از دلایل محبوبیت این مدل به حساب می‌آید. اگر شما موهای بلندی دارید، می‌توانید با انتخاب این مدل که صفحه‌ی پهنی برای آن در نظر گرفته شده، موهای خود را به‌خوبی صاف و لخت کنید. یکی از ویژگی‌های این دستگاه که برای بسیاری از افراد اهمیت دارد، موضوع سیستم قطع خودکار است که دستگاه پس از 30 دقیقه به صورت خودکار خاموش می‌شود.

اتو مو رمینگتون 

شرکت آمریکایی رمینگتون با 80 سال سابقه یکی از بزرگترین تولید کننده‌های ابزارهای آرایشی است و سابقه درخشانی در تولید این محصولات دارد. اتو مو رمینگتون  یکی از بهترین اتو موهای موجود در بازار است. از ویژگی های این اتو مو می توان به صفحات سرامیکی دو لایه، صفحه نمایشگر LCD ، کابل با قابلیت چرخش 360 درجه و تکنولوژی حرارتی برای رسیدن به بالاترین حرارت در کوتاه‌ترین زمان اشاره کرد. البته صفحات سرامیک دو لایه این اتو نسبت به سایر صفحات سرامیکی، عمر مفید بیشتری خواهد داشت.

اتو مو پرنسلی

اتو مو پرنسلی  یکی از با کیفیت ترین اتو مو های شرکت ایتالیایی پرنسلی است. که می توان از ویژگی های بارز آن به صفحاتی از جنس سرامیک تورمالین اشاره کرد که این صفحات گرما را به خوبی در کل صفحه به صورت یکسان منتقل می‌کند و از آسیب رساندن به موها به علت  پخش گرما جلوگیری می‌کند. این نوع اتو مو دارای صفحه پهن است که پبشنهاد عالی برای افرادی با مو های بلند و پر پشت است. این اتو مو در مدت زمان حداکثر 120 ثانیه به بیشینه دمای 230 درجه خود میرسد. و در آخر سیم بلند 1.8 متری و قابلیت سیم‌گردان استفاده از این محصول را بسیار لذت بخش کرده است.


قیمت اتو موی کراتینه

قیمت اتو مو یکی از مواردی محسوب می‌شود که در زمان خرید اتو مو باید به آن توجه داشته باشید. قیمت این محصول با توجه به موارد گوناگونی تعیین می‌شود؛ بنابراین در زمان خرید اتو مو، به ویژگی‌های دستگاه مورد نظرتان توجه داشته باشید تا بودجه‌ی مناسبی را برای آن تهیه کنید. امروزه با توجه به نوسانات قیمت، نمی‌توان قیمت اتو مو را به طور دقیق اعلام کرد.
شما باید پیش از خرید اتو مو، قیمت این محصول را بررسی کنید. سایت وولند برای شما انواع اتو مو، به ویژه اتو مو مخصوص احیا را فراهم آورده که می‌توانید با مراجعه به سایت این شرکت، محصول خود را به صورت اینترنتی سفارش و درب منزل تحویل بگیرید.

انواع اتو مو به چند دسته تقسیم می شود؟

 • اتو مو سرامیکی
 • اتو مو تیتانیومی
 • اتو مو تورمالینی

تفاوت اصلی اتو مو معمولی و کراتینه در چیست؟

مهمترین تفاوت میان اتو مو مخصوص کراتین با اتو مو معمولی، در تزریق کراتین است. صفحه‌هایی که برای اتو موی کراتینه مورد استفاده قرار می‌گیرند، با چنین قابلیتی تنظیم شده اند، در حالی که اتو مو معمولی این ویژگی را ندارد.


خرید اینترنتی اتو مو

خرید آنلاین تبدیل به جز جدایی ناپذیری از زندگی افراد شده است. تنوع محصولات موجود در وب سایت های مختلف، امکان مقایسه ی قیمت و همچنین استفاده از نظرات افرادی که محصول مشابه را قبلا استفاده کرده اند از دلایل روی آوردن افراد به خرید اینترنتی اتو مو است. اتو موی تورمالین موجود در وب سایت ما یک اتو موی حرفه ای بوده که مخصوص کار کراتین و مناسب برای سالن های آرایشی است. این اتو مو حرفه ای با کارایی فوق العاده و هزینه ی بسیار کمتر نسبت به رقبا توانسته است رضایت مصرف کنندگان خود را جلب کند.