محلول رشد مژه 

  • نام محصول: SUPER LASH (محلول رشد مژه) کاربرد: رشد، تقویت و افزایش رشد طول و ضخامت مژه مهمترین ویژگی ها:رشد مژه افزایش طول افزایش ضخامت افزایش رنگ و تیرگیرنگ: نقره ای

    1,200,000 تومان موجود
    5 نقد(ها)
    بیشتر
    موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف

محلول رشد مژه

بدون شک داشتن مژه‌های بلند یکی از فاکتورهای اصلی برای زیبایی چشم محسوب می‌شود و بسیاری از افراد به‌ویژه خانم ها در تلاش هستند که با روش های گوناگون، مژه های بلندی داشته باشند؛ اما لازم به ذکر است که بسیاری از افراد، به دلیل داشتن مشکل های گوناگون، با ریزش مژه مواجه می شوند. در این مطلب تصمیم داریم موارد گوناگونی چون علت ریزش مژه، ر...

محلول رشد مژه

بدون شک داشتن مژه‌های بلند یکی از فاکتورهای اصلی برای زیبایی چشم محسوب می‌شود و بسیاری از افراد به‌ویژه خانم ها در تلاش هستند که با روش های گوناگون، مژه های بلندی داشته باشند؛ اما لازم به ذکر است که بسیاری از افراد، به دلیل داشتن مشکل های گوناگون، با ریزش مژه مواجه می شوند. در این مطلب تصمیم داریم موارد گوناگونی چون علت ریزش مژه، راهکارهایی برای برطرف کردن آن با شیوه های گوناگون مانند خرید محلول رشد مژه و مسائل دیگر را مورد بررسی قرار دهیم تا شما به طور کامل با این موضوع آشنا شوید.

علت ریزش مژه

مژه نیز همانند بسیاری از قسمت و بخش های بدن، چرخه ی طبیعی خود را طی می کند، یعنی رشد می کند، می ریزد و دوباره رشد می کند. شما از تغییراتی که در این چرخه اتفاق می افتد، مطلع نمی شوید، چرا که این چرخه به صورت طبیعی اتفاق می افتد و مژه های کوتاه و قدیمی، جای خود را به مژه های بلند و تازه می دهند. گاهی اوقات امکان دارد، این چرخه روند طبیعی و معمولی خود را طی نکند، یعنی سرعت ریزش مژه های شما در مقایسه با رشد آن ها بیشتر خواهد شد؛ در چنین شرایطی شما متوجه می شوید که حجم مژه هایتان کم شده و حتی در برخی از قسمت ها دیگر مژه ای وجود ندارد. اگر شما با چنین مشکلی مواجه شدید، باید احتمال را بر وجود مشکل بگذارید و اقدامات لازم را برای درمان انجام دهید؛ اما علت پیدایش چنین مشکلی را چه چیزی می توان در نظر گرفت؟ برای پاسخ دادن به این سوال، جواب های گوناگونی وجود دارد که تصمیم داریم در ادامه به بررسی آن ها بپردازیم.

۱.استفاده از ریمل مژه بی کیفیت

طبق تحقیقات انجام شده، بسیاری از خانم ها به دلیل استفاده از لوازم آرایشی بی کیفیت، دچار مشکلات گوناگونی می شوند. ریمل مژه یکی از لوازمی محسوب می شود که کیفیت در آن نقش مهمی دارد، به طوری که اگر افراد از انواع بی کیفیت استفاده کنند، مژه های آن ها شروع به ریزش می کنند و برای فرد، مشکلات گوناگون دیگری را نیز به وجود می آورند. از آنجایی که در تهیه ی ریمل های مژه، از مواد شیمیایی گوناگون استفاده می شود، امکان ایجاد حساسیت برای بسیاری از افراد وجود خواهد داشت. حساسیت نیز از دیگر دلایلی ریزش مژه محسوب می شود که گاهی اوقات به دلیل استفاده مکرر از یک ریمل نامناسب و ایجاد واکنش های گوناگون رخ می دهد.
همچنین اگر مجبور به استفاده از ریمل های ضد آب بی کیفیت شدید، توصیه می شود برای شست وشو مژه و چشم هایتان، از روش و شیوه های مناسب استفاده کنید، چرا که گاهی اوقات امکان دارد در هنگام شست وشو نادرست مژه، مژه های شما کنده شوند؛ بنابراین بهتر است در ابتدا از ریمل های ضدآب استفاده نکنید و یا اگر مجبور به استفاده شدید، ریمل خود را از برندی تهیه کنید که کیفیت آن برای شما مشخص باشد. در کنار رعایت این نکات، خرید محلول رشد مژه را نیز پیشنهاد می دهیم تا بتوانید مژه های خود را به خوبی تقویت کنید.

۲.فشار عصبی و استرس

فشار عصبی و استرس را می توان از دیگر دلایل ریزش مژه در نظر گرفت. زمانی که شما تحت شرایطی قرار می گیرید که در آن شرایط به شما تنش یا استرس وارد می شود، متابولیسم بدن تغییر می کند و در سطح هورمون کورتیزول که به نوعی مسئولیت پاسخ نگهداری و کنترل مژه هایتان به حساب می آید، تغییراتی ایجاد می شود که به مرور این نوسانات و تغییرات، سبب ریزش مژه های شما می شود؛ توجه داشته باشید که ریزش حاصل از این تغییرات، تنها برای مژه نیست و امکان ریزش مو نیز برای شما وجود خواهد داشت. توجه داشته باشید خرید محلول رشد مژه می تواند تا حدودی از این مشکل پیشگیری کند یا اگر چنین مشکلی برای شما وجود دارد، می توانید با خرید محلول رشد مژه تا حدودی شرایط را کنترل کنید.

۳.وجود اختلال های گوناگون مانند اختلال مو کنی

یکی از اختلال هایی که برای برخی از افراد وجود دارد را می توان اختلال مو کنی در نظر گرفت. در چنین شرایطی بیمار شروع به کندن موهای سر، ابرو و مژه خود می کند، به طوری که مژه از ریشه خود خارج شود. این اختلال بیشتر در کودکان و نوجوانان شایع است و اگر در زمان مناسب درمان نشود، می تواند مشکلات گوناگونی را به وجود آورد که یکی از آن ها عدم رویش دوباره ی مژه است؛ اگر شما با چنین مشکلی روبرو هستید، خرید محلول رشد مژه را به شما پیشنهاد می دهیم تا مژه های خود را تقویت کنید.

۴.بیماری تیروئید

برخی از بیماری ها می توانند سبب ریزش مژه های شما شوند. تیروئید یکی از این بیماری ها محسوب می شود که نوع بیش ازحد فعال یا غیرفعال آن هر دو مشکلاتی را ایجاد می کنند. برای مثال زمانی که تیروئید شما غیرفعال است، مو و مژه های شما خشک، نازک و شکننده می شوند و پس از مدتی مژه های شما شروع به ریزش می کنند. توجه داشته باشید که شما با خرید محلول رشد مژه، می توانید از ریزش مژه های خود جلوگیری کنید همچنین با استفاده از آن مژه های ریخته شده خود را ترمیم کنید.

۵.بیماری آلوپسی آندروژیک

بیماری آلوپسی یک اختلال برای سیستم ایمنی به حساب می آید که سبب ریزش مو می شود. سلول های ایمنی بدن فردی که به این بیماری مبتلا می شود، به فولیکول های مو حمله می کنند که این موضوع می تواند سبب ریزش موهای شما شود. موهایی که با ریزش مواجه می شوند، می توانند موی هر قسمت از بدن مانند ابرو، مژه، موی سر و ... باشند. توجه داشته باشید که تا به حال درمانی برای این بیماری در نظر نگرفته شده است و شما تنها می توانید با خرید محلول رشد مژه یا تقویت کننده های دیگر، روند این ریزش را کند کنید.

راه کارهایی برای رشد سریع مژه

همانطور که مطالعه کردید، اتفاق های گوناگونی امکان دارد پیش آید که درنتیجه ی آن ها مژه های شما با ریزش مواجه شوند؛ اما برای برخی از مشکلات، راه حل هایی وجود دارد که شما با بهره گیری از آن ها می توانید علاوه بر جلوگیری از ریزش مژه ها، باعث رشد سریع تر آن ها نیز بشوید.
یکی از راه کارهای ابتدایی و ساده ای که می توانید برای رشد مژه های خود انجام دهید، داشتن رژیم غذایی سالم است. شما باید مواد مغذی را در رژیم غذایی خود قرار دهید و با استفاده از موادی که شامل ویتامین هایی چون C، B و D یا فلزهای رو و آهن هستند، استفاده کنید.
بسیاری از افراد برای برطرف کردن چنین موضوعی، اقدام به انجام کارهایی چون اکستنشن مژه یا استفاده از مژه های مصنوعی می کنند، اما باید گفت که چنین شیوه هایی آثار مخرب تری دارند و می توانند علاوه بر مشکل ریزش مژه، مشکلات بسیاری دیگری را به وجود آورند، از همین جهت پرداختن به چنین کاری برای برطرف کردن مشکل ریزش مژه را پیشنهاد نمی دهیم.
در برخی از شرایط، افراد با تجویز پزشک، محلول هایی را استفاده می کنند که این محلول علاوه بر آنکه می تواند مژه ها را تقویت کند، از ریزش آن ها نیز جلوگیری می کند و حتی پس از مدتی متوجه می شوید که مژه های تازه ای روییده اند؛ بنابراین اگر برای شما مشکل ریزش مژه وجود دارد و دلیل آن را نمی دانید، بهتر است به پزشک مراجعه کنید و با توجه به دلیل این موضوع از دارو و محلول های لازم استفاده کنید.
خرید محلول رشد مژه، یکی دیگر از راه حل هایی به حساب می آید که شما می توانید با استفاده از آن، شاهد رشد سریع مژه های خود باشید. این محلول با فرمالیسیونی که دارد، مژه های طبیعی شما را تقویت می کند و در کنار تقویت، باعث رشد مجدد قسمت هایی که دچار ریزش بوده اند نیز می شوند.

چگونه می توانم از ریزش مژه در آینده جلوگیری کنم؟

با اندکی تغییر در عادات روزانه خود می توانید از ریزش بیش از حد مژه هایتان جلوگیری کنید. راه های زیر پیشنهاد هایی است که ممکن است برای شما مفید باشد :

عوض کردن ریمل :

ریمل جدیدی را امتحان کنید. ممکن است به مارک ریمل خود حساسیت داشته باشید و آن را نشناسید و همین عامل باعث ریزش مژه های شما شده باشد. اگر از ریمل ضد آب استفاده می کنید ، می توانید ریمل هایی که ضد آب نباشد را امتحان کنید تا ببینید چه تاثیری بر ریزش مژه های شما دارد.

تغییر در نحوه پاک کردن آرایش :

آرایشتان را به آرامی پاک کنید. مالش یا کشیدن مژه های شما ، به خصوص هنگامی که با مژه ها با ریمل پوشانده شده اند ، می تواند باعث از بین رفتن آن ها شود. استفاده از پاک کننده آرایش ملایم می تواند به شما کمک کند. می توانید از فوم های شست شو و پدهای آرایشی استفاده کنید. پدها را آغشته به ماده شسته شو کننده کرده و سپس به آرامی روی چشم خود قرار داده و به صورت دایره وار بچرخانید. از فشار دادن و کشیدن پد روی پلک و مژه ها خودداری کنید
قبل از خواب آرایش کنید. مژه های پوشیده شده با ریمل شکننده تر و مستعد شکستن هستند.هم چنین کشیده شدن مژه ها روی بالش در تمام طول شب نیز ممکن است باعث از بین رفتن آن شود.

عدم استفاده از فر مژه :

استفاده از فر کننده مژه را خط بزنید. این دستگاه ها می توانند باعث بیرون آمدن مژه ها شود.

جدا کردن اکستنشن ها :

مژه و اکستنشن مصنوعی را با دقت از بین ببرید. این محصولات با چسب درجه پزشکی به مژه های طبیعی شما می چسبند. برداشتن چسب می تواند مژه های شما را به همراه آن بیرون بکشد. حتما از پاک کننده ملایم و پایه روغن استفاده کنید. یا اجازه دهید به طور طبیعی از بین بروند.

سرعت رشد مژه

بدون شک همه ی ما تا به حال با ریزش مژه های خود مواجه شده ایم و دیده ایم که گاهی اوقات یک یا دو تار از مژه بر روی گونه بیفتد. این موضوع برای همه ی افراد ناخوشایند خواهد بود، اما باید توجه داشته باشید که مژه نیز مانند موی سر یا ابرو، چرخه ی طبیعی رشد را طی می کند، یعنی چند تار از مژه می افتد و سپس چند تار جدید دیگر رشد می کند. برای برخی از افراد در رابطه با سرعت رشد مژه سوال های گوناگونی وجود دارد. در رابطه با این موضوع باید گفت که اگر بخواهیم سرعت رشد مژه را بررسی کنیم، باید از مرحله ی رشد این بررسی را انجام دهیم که این دوره زمانی بین 30 تا 45 روز زمان می برد و مژه های شما در این مرحله تا 10 میلی متر رشد خواهند کرد. پس از دوره ی رشد، نوبت به دوره ی انتقال می رسد، در این دوره، فولیکول مژه ها شکننده و خورد می شوند. توجه داشته باشید که اگر مژه ها در این دوره دچار ریزش شود، جایگزینی مژه جدید با سرعت انجام نخواهد شد و مدت 2 الی 3 هفته زمان می برد. دوره ی آخر که مرحله ی ساکن نامیده می شود، بیش از 100 روز نیاز دارد تا مژه ی جدید جایگزین شود؛ بنابراین به صورت کلی می توان گفت یک دوره ی 4 تا 8 هفته برای رشد مژه نیاز است؛ البته شما می توانید با خرید محلول رشد مژه، این زمان را به حداقل برسانید.

تاثیر تقویت کننده ها بر رشد مژه

اگر شما با مشکل ریزش مژه یا ضعف و خشکی آن ها مواجه هستید، باید از تقویت کننده های مخصوص استفاده کنید. در بازار گونه های متفاوتی از تقویت کننده های مژه موجود است که می توانید با خرید و استفاده از آن ها، مژه های خود را تقویت کنید. زمانی که مژه های شما تقویت شوند، کمتر دچار مشکلاتی مانند ریزش می شوند؛ همچنین این مواد بر سرعت رشد مژه های جدید نیز تاثیر دارند و شرایطی را ایجاد می کنند که مژه های شما در مدت زمان کوتاهی رشد کنند.

تقویت مژه های کنده شده به خاطر اکستنشن

همانطور که گفته شد، بسیاری از افراد برای آنکه از مژه های بلند و زیبا برخوردار باشند، به سراغ انجام عمل اکستنشن می روند و با استفاده از مواد مخصوص، مژه های بلندی را برای خود ایجاد می کنند؛ اما گاهی اوقات استفاده از این شیوه، می تواند موجب کنده شدن مژه ها شود، بنابراین اکستنشن و استفاده از مژه مصنوعی، نمی توانند راه مطمئنی به نظر برسند. شما می توانید با خرید محلول رشد مژه، مژه ای که از اکستنشن آسیب دیده اند را ترمیم و تقویت کنید، همچنین استفاده مناسب و منظم از آن، می تواند شما را از انجام چنین کاری، بی نیاز کند.
شما با خرید محلول رشد مژه و استفاده از آن می توانید از مژه های بلند، پرپشت و ضخیم برخوردار باشید، چرا که این محلول بر موضوعات گوناگونی چون رشد، تقویت و افزایش طول و ضخامت مژه تاثیر دارد؛ همچنین می تواند تاثیر بسزایی در افزایش رنگ و تیرگی مژه نیز داشته باشد. اگر شما تصمیم به خرید محلول رشد مژه را دارید، ما به شما سایت وولند را پیشنهاد می دهیم، شما با مراجعه به سایت این شرکت، می توانید محصول را سفارش و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید اینترنتی محلول رشد مژه

ابزارآلات آرایشی از جمله مواردی است که خرید اینترنتی آن در سال های اخیر بسیار رایج شده است. وب سایت های مختلفی به صورت تخصصی اقدام به فروش محصولات آرایشی و بهداشتی میکنند فروشگاه اینترنتی وولند با سیاست ارائه ی محصول با کیفیت و اصل به مشتریان وارد این رقابت شده و اگر شما به دنبال محصولی با کیفیت و متفاوت تر هستید توصیه میکنیم حتما نگاهی به محصولات ما بیاندازید. اگر قصد خرید محلول رشد مژه ی خوب را دارید که با یکبار استفاده بتوانید نتیجه ی مطلوب بگیرید محلول رشد مژه ی سوپرلش را امتحان کنید.